Jak zwiększyliśmy sprzedaż producentowi drzwi dębowych?

Jak zwiększyliśmy sprzedaż producentowi drzwi dębowych?

Drzwi Kubicki to wiodący producent drzwi dębowych, oferujący ich sprzedaż i montaż na terenie Polski i Niemiec.

Właścicielem i twarzą marki jest charyzmatyczny stolarz-youtuber – Marcin Kubicki, który trafił do Proper Media w 2017 roku.

Współpracę z Marcinem rozpoczęliśmy od wdrożenia zupełnie nowej strategii sprzedażowo-marketingowej. Wymyśliliśmy nazwę Drzwi Kubicki, zaprojektowaliśmy proste logo i materiały firmowe (ulotki, katalogi), stronę internetową z blogiem firmowym, uruchomiliśmy stronę na Facebooku, a przede wszystkim rozpoczęliśmy proces pozycjonowania i reklamy strony w Google zarówno na polskim, jak i na niemieckim rynku.

Wdrożony przez nas przewidywalny proces generowania leadów, zapewnia stały dopływ nowych klientów. Dzięki temu firma nie tylko „stanęła na nogi”, ale rozwija się z roku na rok, bijąc rekordy sprzedaży i zwiększając zatrudnienie.
Katalog reklamowy stworzony w 2018 roku, niedługo po wdrożeniu pierwszej wersji strony DrzwiKubicki.pl
Opinia Marcina na zakończenie pierwszego roku współpracy.

Klienta wspieramy do dziś we wszystkim co związane z marketingiem internetowym. Rozwijamy dotychczasowe działania i pracujemy nad tworzeniem kolejnych marek. Strony powiązane z marką Drzwi Kubicki, które znajdują się pod naszą opieką to m.in.:

Twojej firmie przydałoby się podobne wsparcie marketingowe, zwiększające sprzedaż? Umów się na niezobowiązującą rozmowę!

Autor:
Wojciech Przybylski