MENU

O firmie

Proper Media to kilkuosobowy zespół ekspertów marketingu internetowego. Głównym obszarem naszej działalności jest prowadzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google i na Facebooku. Poza tym zajmujemy się wszystkim co wpływa na poprawę wizerunku oraz zwiększenie sprzedaży – doradzamy właściwe rozwiązania, które te cele realizują.

Co robimy?

Obsługujemy wąską grupę Klientów o wysokich ambicjach, którym zależy na kompleksowej obsłudze od A do Z (strategia, identyfikacja wizualna, wdrożenia stron/sklepów/landing page’y, PR, content marketing, SEO, kampanie AdWords, kampanie na FB/Instagramie, e-mail marketing, zaawansowana analityka internetowa, testy A/B, śledzenie i optymalizacja konwersji). Prowadzimy kampanie reklamowe zarówno o zasięgu lokalnym, jak i międzynarodowym.

Pełnimy rolę zewnętrznego marketingowego „oddziału do zadań specjalnych” (wymagających zaawansowanych eksperckich umiejętności), zapewniającego przewagę konkurencyjną, a przede wszystkim spokojny sen naszym Klientom 🙂

Jak pracujemy?

Realizujemy projekty w modelu pracy zdalnej – o ile siedziba agencji mieści się w Katowicach, o tyle członkowie zespołu rozsiani są po całej Polsce. Specyfika oferowanych przez nas usług ułatwia takie działanie – każdy z nas pracuje w trybie zadaniowym, asynchronicznym z wykorzystaniem takich systemów zarządzania projektami i komunikacji jak: Trello, Nozbe, Google Apps, Slack, Skype czy Zoom. Dzięki temu zachowujemy zdrowy balans między pracą zawodową, a obowiązkami prywatnymi i przyjemnościami – nie tracimy czasu na zbędne dojazdy, pogawędki biurowe i czujemy się po prostu szczęśliwsi mając więcej wolności na co dzień.

Proces współpracy

Współpracę z każdym Klientem zaczynamy od osobistego spotkania (lub zdalnej rozmowy), zebrania informacji o biznesie, klientach, otoczeniu konkurencyjnym, dotychczasowych działaniach i poznaniu krótko oraz długoterminowych celów. Następnie opracowujemy propozycję strategii, zakresu działań, harmonogramu i budżetu. W przypadku akceptacji – uruchamiamy projekt, przekazując poszczególne zadania członkom zespołu i dając Klientowi dostęp do odpowiedniego systemu (poniżej screen z przykładowego projektu w systemie Trello), tak aby miał stały wgląd w stan realizacji i możliwość komentowania realizowanych prac.

Cennik

Pod tym względem działamy inaczej niż większość agencji – nie podejmujemy się pracy przy jednorazowych projektach (przekazujemy je zaprzyjaźnionym agencjom/freelancerom). Nawiązujemy współpracę wyłącznie z Klientami nastawionymi na realizację długofalowej strategii, mającymi świadomość, że nikt nie zadba lepiej o poprawę wizerunku i sprzedaży internetowej niż my. Preferowaną formą rozliczeń jest stały miesięczny abonament opłacany z góry (w zamian za to nie wiążemy Klientów długoterminową umową – jesteśmy pewni swoich kompetencji i wartości jaką dajemy; każda ze stron może zakończyć współpracę w dowolnym momencie). Wysokość stałego abonamentu uzależniona jest od zakresu usług – cennik zaczyna się od kwoty 1000 zł netto/miesięcznie.