Jak pracujemy?

wojciech przybylski
Misją Proper Media jest wspieranie ambitnych firm oferujących wysokiej jakości produkty i usługi, w poprawie ich widoczności w Google, tak aby jak najwięcej klientów dowiedziało się o ich istnieniu.

Jesteśmy agencją marketingową, która wie doskonale jak zwiększyć sprzedaż przez internet, bez przepalania budżetu.

Klienci trafiają do nas najczęściej z polecenia i angażują nas w projekty, z którymi nie radzą sobie inne agencje SEO/SEM. Audytujemy co było robione do tej pory, sprawdzamy co robi bezpośrednia konkurencja i wykorzystując zaawansowane narzędzia analityczne, wskazujemy właściwy plan działania obejmujący pozycjonowanie i reklamy w Google.

Co jest tajemnicą naszej skuteczności? Zdolności analityczne, spryt, doświadczenie i właściwe zastosowanie autorskich procesów, które sprawdzają się w każdej branży.

Nie staramy się przy tym „wymyślać koła na nowo”, nie ulegamy modom – liczą się dla nas pragmatyczne rozwiązania, twarde dane z dotychczas przeprowadzonych kampanii i rzetelna realizacja założonego długoterminowego planu.

Nie trzeba robić nadzwyczajnych rzeczy, aby osiągnąć nadzwyczajne wyniki.

Warren Buffett

Szanujemy Twój czas

Współpracując blisko właścicieli, prezesów i dyrektorów firm, wiemy doskonale czego wymaga się od dobrej agencji – konkretnych efektów sprzedażowych i właściwej komunikacji.

Dlatego też nie zawracamy głowy przesyłaniem niezrozumiałych raportów – analiza danych jest po naszej stronie. W ogóle staramy się nie kontaktować z Tobą, jeśli nie ma takiej potrzeby. Nie chcemy marnować na to Twojego czasu.

W momencie kiedy określisz swój cel biznesowy, my bierzemy odpowiedzialność za jego osiągnięcie. Tak jakbyśmy rozwijali własną firmę!

W zamian za to oczekujemy jedynie:

  • pełnego zaufania w stosunku do nas i naszych rekomendacji
  • zaangażowania w realizację ustalonego planu działania
  • nastawienia się na długoterminową współpracę
  • terminowego regulowania płatności

Nasze specjalizacje:

  • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych (SEO lokalne, szerokie i międzynarodowe)
  • Kampanie reklamowe w systemie Google Ads
  • Analityka internetowa i optymalizacja konwersji

Cennik

Cennik naszej kompleksowej opieki nad pozycjonowaniem, kampaniami Google Ads i analityką, podzieliliśmy na 3 pakiety, których wartość składa się z 2 elementów:

  • stałej opłaty miesięcznej, obejmującej wynagrodzenie zespołu, koszty narzędzi, etc.
  • elastycznego budżetu na wydatki SEO/PPC, czyli zakup reklam, artykułów sponsorowanych, treści, tłumaczeń, rozwój zaplecza SEO, etc.

Im wyższy ustalimy budżet na wydatki SEO/PPC, tym więcej musimy poświęcić czasu i energii na jego rozdysponowanie – dostosowaliśmy więc do tego wartość naszego wynagrodzenia. W niektórych przypadkach ten budżet utrzymuje się na stałym wysokim poziomie (jeśli amibcje firmy są duże), a w niektórych, wraz z upływem czasu, może się ograniczyć do samego minimalnego wynagrodzenia 1000 zł netto (po 1-2 latach, w momencie kiedy efekty działań SEO będą tak rewelacyjne, że dodatkowe wydatki nie będą już potrzebne).

Pakiet BASICPakiet STANDARDPakiet PRO
Stała opłata: 1500 zł netto/mcStała opłata: 3000 zł netto/mcStała opłata: 6000 zł netto/mc
Analityka internetowaAnalityka internetowaAnalityka internetowa
SEO lokalneSEO szerokieSEO szerokie
Google AdsGoogle AdsGoogle Ads
Budżet na wydatki SEO/PPC:
do 5000 zł/mc
Budżet na wydatki SEO/PPC:
do 10000 zł/mc
Budżet na wydatki SEO/PPC:
do 25000 zł/mc
Umowa: na czas nieokreślony. Płatność: z góry.
Przykładowe efekty działań SEO

Kontakt z nami i aktualna dostępność

Aktualnie nie przyjmujemy nowych Klientów.

Jeśli jednak koniecznie zależy Ci na naszej opiece nad kampaniami SEO/SEM Twojej firmy, wypełnij formularz i powiadomimy Cię jak tylko pojawi się u nas wolna przestrzeń na zaangażowanie się w nowy projekt.