Jak pracujemy?

Przekonaj się czy na pewno szukasz takiego zespołu jak nasz.

Co robimy?

Porządkujemy marketing

Misją Proper Media jest porządkowanie marketingu w małych i średnich firmach, tak aby każda wydana na promocję złotówka, przekładała się na conajmniej kilka złotych czystego zysku! 

Do każdego projektu podchodzimy jak do własnego, angażując się zawsze na 100% i wdrażając nieszablonowe rozwiązania, tak aby być zawsze o krok przed konkurentami naszego Klienta.

Zapewniamy kompleksową opiekę techniczną i merytoryczną nad stroną (lub stronami) danej firmy, systemami analitycznymi, procesem pozycjonowania w Google oraz kampaniami reklamowymi w Google i na Facebooku.

Dlaczego warto?

Zwiększamy sprzedaż!

Nie projektujemy stron internetowych tylko po to żeby ładnie wyglądały. Nie wrzucamy postów na FB tylko po to żeby zebrały lajki. Nie uruchamiamy reklam w Google tylko po to żeby wygenerować jak najwięcej klików.

Mamy świadomość, że dla każdego biznesu najważniejsze jest tak naprawdę pozyskiwanie nowych klientów i zwiększanie sprzedaży. Na to ukierunkowane jest wszystko co robimy!

Twoje zadanie – jako właściciela – to określenie celu biznesowego, przewag konkurencyjnych i profilu idealnego klienta. My zajmiemy się całą resztą – a Ty w końcu odetchniesz z ulgą, czując że marketing Twojej firmy ogarniają fachowcy!

jak pracujemy?

Proces współpracy

Poznaj 3 kroki do poukładania marketingu w Twojej firmie.

1. Audyt i strategia

Omawiamy co było robione do tej pory w kwestii marketingu, analizujemy konkurentów, określamy Twój cel biznesowy i plan jak go osiągnąć.

2. Wdrożenie procesów

Plan działań rozkładamy na conajmniej pół roku i wdrażamy po kolei każdy z procesów. Tempo prac dostosowujemy do Twoich możliwości finansowych.

3. Stała optymalizacja

Każdym z procesów opiekuje się ekspert, który monitoruje i optymalizuje działania, tak aby jak najszybciej przełożyły się na wzrost sprzedaży!

5/5
Profesjonalne usługi - od stworzenia strony internetowej po jej wypromowanie oraz uzyskanie bardzo zadowalających dla nas wyników. Szczerze polecamy!
MATEUSZ MERMEL
5/5
Zaangażowany młody zespół. Profesjonalnie podchodzą do swoich działań, a przy okazji wiele rzeczy sensownie podpowiadają. Polecam.
JakUB Radłowski
To co? Zaczynamy działać?

Wiemy jak zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie.